Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi

Dergimizdeki süreç iyileştirme çalışmaları ve yaşanan yoğunluk sebebiyle dergimize bir süre makale kabulü yapılamayacaktır. İlerleyen tarihlerde tekrar makale kabulü yapılmaya başlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

1986 yılından bu yana 2 sayı olarak aralıksız yayımlanan DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DERGİSİ 2019 yılı 34. cilt 1. sayıdan (Mart 2019) itibaren İZMİR İKTİSAT DERGİSİ olarak yılda 4 sayı  (Mart, Haziran, Eylül, Aralık) olarak yayımlanacaktır. Eski sayılarımız bu site üzerinde aktif olmaya devam edecektir.

2019 Mart 34. cilt 1. sayı http://dergipark.gov.tr/ije adresinde yayımlanacaktır. Bu site üzerinden başvuru yapmış ve süreci devam eden makalelerin süreçleri bu sistem üzerinde bitirilip dergipark üzerinde yayımlanacaktır. Yeni başvurular buradan ilan edilecek tarihten itibaren dergipark üzerinden alınmaya başlanacaktır. Dergimizin isim değişikliği tarandığı dizinler bakımından herhangi bir değişikliğe neden olmayacaktır. Tüm yazar, okur ve hakemlerimize duyurulur.

ISSN : 1302-504X E-ISSN : 2147-7973

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi 1986 yılından itibaren Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi adıyla yılda iki kez Temmuz ve Aralık aylarında yayımlanmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi teorik ve/veya uygulamalı özgün makaleleri yayınlayan hakemli, bilimsel bir dergidir. Hakem değerlendirme süreci sonunda yayına kabul edilen makalelerin tüm yayın hakları Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi’ne aittir.

Açık erişim politikasını benimsemiş olan Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dergisi aşağıdaki indekslerde dizinlenmektedir;

Tarih/Date:


TRDİZİN
2012 Cilt:27 Sayı:1 ve sonrası


DOAJ
(Directory of Open Access Journals)

2013 Cilt:28 Sayı:1 ve sonrasıIndex Copernicus
2014 Cilt:29 Sayı 1 ve sonrası

AEAweb: American Economic Association: EconLit
2013 Cilt:28 Sayı:1 ve sonrası

SOBAID

1998 Yılı Cilt:13 Sayı:2 ve sonrası


OAJI
(Open Academic Journals Index)

2017 Cilt:32 Sayı:1 ve sonrası
 

Duyurular

 
Yayınlanan duyuru yok.
 
Daha Fazla Duyuru...